AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile


AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile

AlfaBetaGama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AlfaBetaGama Login


OBAVIJEST: Da biste mogli sudjelovati u raspravama, te otvarati nove teme, prvi post napišite OVDJE

Podržite ovaj forum

11072008
Podržite ovaj forum

Podržite rad foruma



Neko vrijeme smo razmišljali oko ovog i na kraju smo odlučili da vas obavijestimo kako možete da podržite rad foruma odvajaći 1 minutu od vašeg dragocjenog vremena.
Sve ove troskove održavanja foruma moramo pokriti na neki način.

Kako nam mozete pomoći :

Opcija I (uplata)

1. Idite na www.math-forum.org
2. Idite do dna stranice (footer)
3. Kliknite na Contribution
4. Otvorit će se nova stranica
5. Možete uplatiti na neki od ponuđenih načina
6. To je to ..pridonjeli ste daljnjem funkcioniranju i razvoju foruma (ne zaboravite navesti ovdje da ste uplatili)

Opcija II ( Moze se jednom u danu kliknut), bez dodatnih troškova

-
Na vrhu foruma se nalazi reklamni banner
-Potrebno je samo kliknut na tu reklamu
(dodatak: uglavnom su ti oglasi neprofitabilni za ovaj forum, od strane UNICEFA i tako to... npr. za pomoć ljudima u Myanmaru(Burmi), tak nest..., al nema veze, još bolje)

Podržite ovaj forum WarningNotice: Hvala svima koji ste doprinjeli forumu da bude veći i bolji!


Zadnja promjena: ~Luka; 14/9/2009, 21:04; ukupno mijenjano 7 put/a.

Comments

msantl
Što ti novac treba za hosting ii za što drugo?
Gino
pa kako ce dat onih 1000kn onom koji napise onaj post od neznam sad kolko rijeci Very Happy Very Happy Very Happy
tuv0k
Gino Lottaspaghetti je napisao/la:
pa kako ce dat onih 1000kn onom koji napise onaj post od neznam sad kolko rijeci Very Happy Very Happy Very Happy

joj...sada sam ja to htio napisati...

Ja ću svaki dan nekoliko puta kliknuti onaj banner gore... Smile
Nomen Nescio
Google to plaća serveru na kojem si ti registrirao forum, tako da se to reklamira.
A server očito nema drugih prihoda s obzirom na to da je besplatan.

...za razliku od "pravih" servera gdje plaćaš za site, pa nemaš nikakvih reklama; no vlasnici servera se "direktno" bogate.

A i također, Google ima koristi od tih linkova, vjerovatno zbog veće posjećenosti.
AlfaBetaGama
Nomen Nescio je napisao/la:
Google to plaća serveru na kojem si ti registrirao forum, tako da se to reklamira.
A server očito nema drugih prihoda s obzirom na to da je besplatan.

...za razliku od "pravih" servera gdje plaćaš za site, pa nemaš nikakvih reklama; no vlasnici servera se "direktno" bogate.

A i također, Google ima koristi od tih linkova, vjerovatno zbog veće posjećenosti.


cudno, nisam uopće primjetio ovaj post do sada, pa bih to samo htio demantirati - google to definitivno ne placa serveru na kojem je registriran forum
----------
btw. kroz 2-3 tjedna pocet će se prikazivati placeni oglasi ( to je otprilike 3lp po kliku) i bio bih vam puno zahvalan u slucaju da klinete koji put (kad nemate pametnija posla
affraid )




~Luka
AlfaBetaGama
~Luka je napisao/la:
kroz 2-3 tjedna pocet će se prikazivati placeni oglasi
eto, i ta 3 tjedna su prosla i placeni oglasi su se poceli prikazivati (da ponovim 1klik~3lp)
tuv0k je napisao/la:
Ja ću svaki dan nekoliko puta kliknuti onaj banner gore... Smile

kad bi bilo vise ovakvih.. Podržite ovaj forum 681982
Katja
tuv0k je napisao/la:
Ja ću svaki dan nekoliko puta kliknuti onaj banner gore... Smile

Luka je napisao/la:
kad bi bilo vise ovakvih.. Podržite ovaj forum 681982


bit ce ih vise...
remove_circleSimilar topics
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.