AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile


AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile

AlfaBetaGama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AlfaBetaGama Login


OBAVIJEST: Da biste mogli sudjelovati u raspravama, te otvarati nove teme, prvi post napišite OVDJE

Kako ste saznali za ovaj forum?

12032008
Kako ste saznali za ovaj forum?

KAKO STE OTKRILI alfabetagama.forum.st ???
ovo me bas zanima... Very Happy Very Happy

Comments

Katja
netko je postao linkove po gotovo svim temema na forumu pete gimnazije pa sam se uclanila Smile
mala_genijalka
pa od tebe luka... lol!
Iva Mariana
Bitno je da smo saznali za njega,ne?
Gino
Iva je napisao/la:
Bitno je da smo saznali za njega,ne?

e to da!
AlfaBetaGama
Katja je napisao/la:
netko je postao linkove po gotovo svim temema na forumu


ja nisam! =)
avatar
preko google-a, tražio neke zadatke i naletio na ovaj forum, samo što mi se još ne da registrirati, al budem već...
Ale =)
ti si me registrirao na ovo ... Kako ste saznali za ovaj forum? 908192 ..=)
Gino
dobro onda nisi trebala pisat nis jer to on zna, a njega je zanimalo kako su ljudi saznali za forum...
Ale =)
a šta si ti neki njegov advokat.....mislim hallo??..;)..imam pravo odgovoriti čovjeku na pitanje..btw:napisao si "a njega je zanimalo kako su ljudi saznali za forum..."...šta ja nisam čovjek?????...
Ale =)
Kako ste saznali za ovaj forum? 542737
Gino
Ale =) je napisao/la:
a šta si ti neki njegov advokat
ne
Ale =) je napisao/la:
mislim hallo
pa ti i mislis
Ale =) je napisao/la:
imam pravo odgovoriti čovjeku na pitanje
mislim da nije bilo upuceo tebi vec kad je znao odgovor
Ale =) je napisao/la:
šta ja nisam čovjek
kako da ja to znam, ako neznas ni ti
Ale =) je napisao/la:
napisao si "a njega je zanimalo kako su ljudi saznali za forum
htio sam reci, sto je u biti i ocito, da ga zanima za ostale, za one koje nezna, za tebe ga ne zanima jer vec ZNA
Ale =)
ti si čudak..ozbiljno...mogu i mislit..neki ludi matematičar..hehehe...uglavnom,neda mi se svađati na prijateljevu forumu...i kao drugo ono uopće nije imalo veze sa tobom jer sam njemu odgovarala a ne tebi...zato se nemoj previše mješati ako nemaš nešto pametno za reći.. Kako ste saznali za ovaj forum? 442829
mala_genijalka
Kako ste saznali za ovaj forum? 742543 Kako ste saznali za ovaj forum? 681982 Kako ste saznali za ovaj forum? 895341 Kako ste saznali za ovaj forum? 611940 Kako ste saznali za ovaj forum? 728127 Kako ste saznali za ovaj forum? 361960 bravo ale =)
Gino
Ale =) je napisao/la:
ono uopće nije imalo veze sa tobom jer sam njemu odgovarala a ne tebi...zato se nemoj previše mješati ako nemaš nešto pametno za reći.. Kako ste saznali za ovaj forum? 442829
ima veze samnom i sa svima koji sudjeluju na forumu
a o tome da nemam nesto pametno za reci.... pa pogledaj sebe prvo, reagirao sam bas zato sto nisi rekla nis pametno
Ale =) je napisao/la:
neda mi se svađati na prijateljevu forumu
vidim
AlfaBetaGama
:pmm:


vidim da ova rasprava ide u krivom smjeru, tema zaključana do daljnjega...
Uros-PH
Saznao za Forum?
Pa lepo Administrator mi je poslao Privatnu Poruku preko nekog Frouma i ja sam kliknuo da ga posetim. Mnogo mi se svideo pa sam se i registrovao, a kada smo vec kod toga ja sam imao jedan forum placao sam ga samo 1god i sada ga neplacam. Milsim iskljucili su ga, ali cu uskoro napravite jedan deciji poucni sajt. Ehej doboro me poseti posetite sajt za decu i Tinejdzere! www.deronje.0catch.com i njegov forum www.straja.all-up.com ! Pozz
Sandra
Hay!Meni je drug rekao za ovaj forum!\
Sandra
P.S forum je extra,imam ga i ja,ali je bedan(necu da stavljam adressu-u) lol!
Uros-PH
Hehe Sandra je moj Tetka !

Kako ste saznali za ovaj forum? 765326
Makavela
Rekla mi frendica koja je regana na forumotion gdje je dobila privatnu poruku za ovaj forum, a pošto sam joj kukala već par dana u vezi matematike odmah mi je proslijedila link.
remove_circleSimilar topics
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.