AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile


AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile

AlfaBetaGama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AlfaBetaGama Login


OBAVIJEST: Da biste mogli sudjelovati u raspravama, te otvarati nove teme, prvi post napišite OVDJE

primjedbe na administratora

+4
tuv0k
Gino
mala_genijalka
AlfaBetaGama
8 posters

descriptionprimjedbe na administratora - Page 3 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
Pa iskreno, zaboli mene za ovaj forum. Inače na različitim forumima provodim ovakve natječaje (i na svakom pobijedi Take My Hand Razz). Međutim, da sam ja bio još jedan 10-godišnji n00b, itetako bi bilo važno. Zbog toga sam i napisao sve ovo.
Svejedno, očekujem ispriku s tvoje strane.

A ako je istina taj doživotni ban koji sam kao dobio nakon ove primjedbe, onda stvarno mislim da je nastariji član foruma ovdje bar 10 godina mlađi od mene. Ili se ovdje radi o napuhanim i umišljenim idiotima koji ne trebaju imat nade da će ikad sazrijeti. No nećemo o tome. Smile
(Uz to bih nadovezao admina Luku, koji ima avatar okrunjene mačke, maksimalnu karmu i ne znam ja što već.)

Usput, mislio sam: ako je ono bila tvoja logika, pa možda se ne bi trebao previše baviti s njom u životu. Osim ako ne počneš odmah raditi na tome.
No ima vremena. U koji ćeš sad razred? (Ja nagađam 5., ali ne bih bio 100% siguran.)

P. S. Evo sad je pozdravljam, rekla ti je da te poziva na kolače! Very Happy

descriptionprimjedbe na administratora - Page 3 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
ispriku s moje strane neces dobit, nije mi do svade pa se nisam pretjerano previse htio osvrtat na tvoje komentare, koji su infantilni i ako neko mora sazrijet to si ti.... moja je logika na mjestu, ono si sam fulao, al da, ti citas samo ono sta te zanima, mislim sta ti ide u korist.... tako da se necu osvrtat previse na to
kolaci.... pa ono... odavno sam ih prestao jest... kad mi dode zelja, u stanju sam si ih i sam pripremit... tebi nek radi mama, mozda ces si ih jednog dana kad odrastes radit sam

descriptionprimjedbe na administratora - Page 3 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
MuzikaIsMe je napisao/la:
Uz to bih nadovezao admina Luku, koji ima avatar okrunjene mačke, maksimalnu karmu i ne znam ja što već.

u čemu je problem?

descriptionprimjedbe na administratora - Page 3 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
Uuuuu, mali Gino se uvrijedio!
A jaaaadan... primjedbe na administratora - Page 3 906637

Joj sorry, stvarno nisam htio da se uvrijediš pa da bacaš uvrede opotrebljavajući moje riječi!
Stvarno mi je žao, zaista! primjedbe na administratora - Page 3 35466

Znam kako se osjećaš. I ja sam isto bio napuhan dječačić i ponašao se kao da sam glavni. Samo što sam ja tada imao 7 godina, a...
Samo tren. Ti sad ideš u 5. razred, jel tako? Prema postovima to zaključujem, međutim ne bih bio 100% siguran...

Uglavnom, nemoj se ljutiti na mene ili plakati. Kad budeš bio u Kragujevcu (i kad se ja vratim tamo), samo navrati do mene. Otići ćemo zajedno na Happy Meal u McDonaldsa, ili nešto drugo. Smislit ćemo nešto! primjedbe na administratora - Page 3 45550

descriptionprimjedbe na administratora - Page 3 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
uuuuuuuuu kako je neko dosadan, mora iste stvari pisat vise puta jer nema nista novo... da da da to su te godine u kojima nemas inspiracije za nesto inovativno, al ne brini kad odrastes bit ce bolje, iskreno se nadam za tebe
kazes da si bio napuhani djecacic..... pa to i jesi

descriptionprimjedbe na administratora - Page 3 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
Gino, dječače! Imaš li kojih problema?
Pa lijepo sam te pozvao na hranu. Ja častim! Very Happy

No, nemoj se ljutiti. Samo ti želim biti prijatelj. Smile

descriptionprimjedbe na administratora - Page 3 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
Aha, znam u čemu je problem. Stalno te nazivam dječakom.
Jooj sorry, pa neću više. Nisam ni primjetio.
Odsad te zovem samo Gino! Very Happy

(No, kad napuniš 18, baci pogled na ovu temu; smijat ćeš se! Very Happy )

descriptionprimjedbe na administratora - Page 3 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
ja imam problema???
cujes ti sebe
ma ne mislim ti vise ni odgovarat na postove ovog karaktera
imam pametnijih stvari u zivotu

descriptionprimjedbe na administratora - Page 3 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
Tema zaključana do daljnjega, nastavite preko privatnih poruka.

descriptionprimjedbe na administratora - Page 3 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
Nomen Nescio je napisao/la:
Inače na različitim forumima provodim ovakve natječaje (i na svakom pobijedi Take My Hand


primjedbe na administratora - Page 3 597134

Can you please provide me links of these forums, thanks
(napisi linkove tu, bas me zanima)

descriptionprimjedbe na administratora - Page 3 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
koja dosjetka....
i mene zanima....

descriptionprimjedbe na administratora - Page 3 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.