AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile


AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile

AlfaBetaGama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AlfaBetaGama Login


OBAVIJEST: Da biste mogli sudjelovati u raspravama, te otvarati nove teme, prvi post napišite OVDJE

primjedbe na administratora

+4
tuv0k
Gino
mala_genijalka
AlfaBetaGama
8 posters

descriptionprimjedbe na administratora - Page 2 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
moze 30 minuta za edit

descriptionprimjedbe na administratora - Page 2 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
mislim da nisi bas omiljen na forumu V. gimnazije, uostalom, zasto su ti obrisali post?

descriptionprimjedbe na administratora - Page 2 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
da, bas se pitam zašto .. Smile

descriptionprimjedbe na administratora - Page 2 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
dobar ti je post na plmthuyu

descriptionprimjedbe na administratora - Page 2 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
nema ga više .. primjedbe na administratora - Page 2 572323

descriptionprimjedbe na administratora - Page 2 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
Primjedba je što si u kladionici stavio da će biti X u tijeku utakmice...a to nemre tako pirat

descriptionprimjedbe na administratora - Page 2 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
a ti nisi čuo za primjedbe na administratora - Page 2 754534 ???


primjedbe na administratora - Page 2 27257



( Very Happy )

descriptionprimjedbe na administratora - Page 2 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
Ma dobro...uostalom ako je tebi tako zanimljivo igrati...a još si fulao...meni bi bio bed... Very Happy

descriptionprimjedbe na administratora - Page 2 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
meni je svejedno
primjedbe na administratora - Page 2 426965

descriptionprimjedbe na administratora - Page 2 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
sta je bilo u tom post na playm...

descriptionprimjedbe na administratora - Page 2 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
napisao jepost "ne znam" za jedan zadatak, a kad je su ga izbrisali je napisao opet: ne znam (mislim da sam to već negdje napisao, ali ne mogu pronaći post. Ma pričinilo mi se). tako nešto.

descriptionprimjedbe na administratora - Page 2 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
lol! lol! lol!
to bi vi trebali ovdje radit, mislim na brisanje postova, nekih...

descriptionprimjedbe na administratora - Page 2 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
tuv0k je napisao/la:
Primjedba je što si u kladionici stavio da će biti X u tijeku utakmice...a to nemre tako pirat

Kako? pa sto se ne bi trebao gledati samo regularan dio???

descriptionprimjedbe na administratora - Page 2 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
Pl***h je napisao/la:

Došlo je do Greške!
Nažalost Gost, vi ste isključeni sa ovog foruma!
Previše sereš po forumu!

descriptionprimjedbe na administratora - Page 2 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
Info

Samo administratori/ce moľe/gu izbrisati postove.

descriptionprimjedbe na administratora - Page 2 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
evomene je napisao/la:
Info

Samo administratori/ce moľe/gu izbrisati postove.


jel ti dođe ista greška još uvijek?

descriptionprimjedbe na administratora - Page 2 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
Nije primjedba , ali mislim da bi već kad su završili prijamni mogao zaključati temu "Pomoć za prijamni".

descriptionprimjedbe na administratora - Page 2 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
ko ti je rekao da su prijemni gotovi?
kako znas kad ce se ko pripremat za prijemne
ta tema treba bit uvijek otvorena!

descriptionprimjedbe na administratora - Page 2 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
pa vise-manje su zavrsili. pa dobro onda ostavimo otvorenu

descriptionprimjedbe na administratora - Page 2 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
mozda neki nisu prosli prvi rok

descriptionprimjedbe na administratora - Page 2 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
Ja imam neke primjedbe. Bilo bi lijepo da me admin ne bana kada ovo pročita.

Prvo, koliko sam shvatio, piratstvo je zabranjeno kompletno, osim za matematički softver. WTH?
Nijedno pravilo (ovakvog oblika) ne smije imati nikakve iznimke zbog favoriziranja, položaja na forumu itd. (Npr., to s matematičkim softverom, ili da uvedete karmu gdje admin ima maksimalan broj bodova pa ga ne možete smanjivati.)

A druga, malo veća sada.
Bio sam banan 3-4 dana.
Prvo, nisam dobio nikakvih upozorenja, a dužnost je admina dati barem jedno upozorenje prije bana članu foruma ako je napravio nekakav prekršaj.
Nadalje, dobio sam da je ovo razlog moga bana:
For this following reason : neznam kako netko tko je zadnji put na forumu bio 16.5. ili 13.7. moze sudjelovat u natjecanju postavljenom 6.8.

Koliko ja znam, ban se korisniku dodjeljuje isključivo ako on prekrši pravilo vezano uz forume. Ovaj razlog nema veze s vezom, i, da se takvo nešto i dogodilo (varanje i izmišljanje), nije pitanje foruma nego same igre (natječaja), što bi bila moja vlastita sramota jer sam ja to organizirao, a na kraju krajeva ne bih više ni smio organizirati ovakve stvari jer nikoga ne bi zanimale zbog mog načina varanja i izmišljanja.
A također, da je nešto slično ovome bilo vezano za prekršaj na forumu, admin je trebao istu osobu (pogotovo ako je ne poznaje) prvo priupitati ili izvidjeti o čemu se radi, a ne automatski reagirati.

Inače bih se teško razočarao u administratora, ali koliko sam shvatio, ima tek 9 godina, tako da ovo pišem (i boldam) da on izgradi vlastito iskustvo. Pa ipak, premda je forum poprilično amaterski, može dosta naučiti na njemu!

No no admin. Nemoj se ljutiti čim ovo pročitaš. Samo pogledaj što sam napisao i, ako igraš ozbiljno, kimat ćeš glavom potvrdno. Smile


P. S. Možda je bilo još toga pa, ako se sjetim, nadodat ću.

descriptionprimjedbe na administratora - Page 2 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
Admin nije bio taj koji te suspendirao na 3-4 dana jer ga nije bilo na forumu - već je to učinio netko drugi.
Smile

Zadnja promjena: {Luka}; 23/8/2008, 18:58; ukupno mijenjano 1 put.

descriptionprimjedbe na administratora - Page 2 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
MuzikaIsMe je napisao/la:
Nijedno pravilo ne smije imati nikakve iznimke zbog favoriziranja, položaja na forumu itd. (Npr., to s matematičkim softverom, ili da uvedete karmu gdje admin ima maksimalan broj bodova pa ga ne možete smanjivati.)
s ovime se slazem
al to je sad manje bitno
MuzikaIsMe je napisao/la:
Bio sam banan 3-4 dana.
da ja sam te 'banao'
MuzikaIsMe je napisao/la:
Prvo, nisam dobio nikakvih upozorenja, a dužnost je admina dati barem jedno upozorenje prije bana članu foruma ako je napravio nekakav prekršaj.

nije uvijek potrebno upozorenje: http://math-forum.org/obavijesti-f11/upozorenja-t310.htm
MuzikaIsMe je napisao/la:
Nadalje, dobio sam da je ovo razlog moga bana:
For this following reason : neznam kako netko tko je zadnji put na forumu bio 16.5. ili 13.7. moze sudjelovat u natjecanju postavljenom 6.8.

Koliko ja znam, ban se korisniku dodjeljuje isključivo ako on prekrši pravilo vezano uz forume. Ovaj razlog nema veze s vezom, i, da se takvo nešto i dogodilo (varanje i izmišljanje), nije pitanje foruma nego same igre (natječaja), što bi bila moja vlastita sramota jer sam ja to organizirao, a na kraju krajeva ne bih više ni smio organizirati ovakve stvari jer nikoga ne bi zanimale zbog mog načina varanja i izmišljanja.
varanje i izmisljanje je nesto sto se kaznjava, kako je igra postavljena na forumu ima veze s istima, pa smatram da je ne bananje vec suspendiranje na 3 dana bilo i vise nego potrebno, i takoder mislim da upozorenje nije bilo potrebno, al to sam vec prije i pokazao
MuzikaIsMe je napisao/la:
A također, da je nešto slično ovome bilo vezano za prekršaj na forumu, admin je trebao istu osobu (pogotovo ako je ne poznaje) prvo priupitati ili izvidjeti o čemu se radi, a ne automatski reagirati.
da o tome sam se i dvoumio, al sam jako brzo dosao do zakljucka da je u ovom slucaju bilo u pitanju varanje ili izmisljenje pa nisam niti htio tratiti vrijeme

mozda i nisam postupio najidealnije, al ne vjerujem da sam niti napravio neznam kakvu pogresko, nitko ne voli da ga se vara i sl. nisi bio banan vec zasluzeno suspendiran na 3 dana i nek ti to bude upozorenje za ubuduce
somebody je napisao/la:
Nemoj se ljutiti čim ovo pročitaš. Samo pogledaj što sam napisao i, ako igraš ozbiljno, kimat ćeš glavom potvrdno. Smile

descriptionprimjedbe na administratora - Page 2 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
Sorry Luka, zbog nekog ranijeg komentara mislio sam da se grdno šališ sa mnom. bounce
Možda si ipak OK! Very Happy

1) Uvijek treba postojati barem jedno upozorenje, a pogotovo novim korisnicima kao što sam ja. Pravilo je ušljivo i treba ga promijeniti.
2) Uništavanje igre nije isto što i uništavanje foruma. I tu si gadno pogriješio.
3) Jako brzo si došao do zaključka? Neka mi to bude upozorenje za ubuduće?
Gino, sinko! Postoji jedan vrlo korisni izum koji služi za svakodnevnu online komunikaciju, a to je messenger.
Evo ti nešto sitno o tome pa da malo naučiš nešto više. Smile

Instant messaging (IM) and chat are technologies that create the
possibility of real-time text-based communication between two or more
participants over the internet or some form of internal network/
intranet. It is important to understand that what separates chat and
instant messaging from technologies such as e-mail is the perceived synchronicity of the communication by the user - Chat
happens in real-time before your eyes. Some systems allow the sending
of messages to people not currently logged on (offline messages), thus removing much of the difference between Instant Messaging and e-mail.
While many IM services have additional features such as: the
immediate receipt of acknowledgment or reply, group chatting,
conference services (including voice and video), conversation logging
and file transfer, those functions are beyond the scope of this article.
IM allows effective and efficient communication, featuring immediate receipt of acknowledgment or reply. In certain cases Instant Messaging involves
additional features, which make it even more popular, i.e. to see the
other party, e.g. by using web-cams, or to talk directly for free over the Internet.
It is possible to save a conversation for later reference. Instant
messages are typically logged in a local message history which closes
the gap to the persistent nature of e-mails and facilitates quick
exchange of information like URLs or document snippets (which can be
unwieldy when communicated via telephone).


Pa ako ti ovo išta znači, s Anonimnim i Cautionom sam pričao preko messengera!
(Doduše, nisam htio uzesti njihove glasove jer su se glupirali. Caution kaže: "Daj #01 najmanju ocjenu, a #14 najveću." A Anonimni kaže: "Ja stavljam sve suprotne glasove od Cautiona." Mh, idioti.)

Sad bih se već zapitao i zabrinuo za tebe. No, sve je u redu. Za kojih 5 godina ćeš u srednju, a za 10 na fakultet. I do tada ćeš podosta naučiti.
No, dat ću ti jedan životni savjet. Nemoj ići na natjecanja iz matematike (ili sličnih predmeta). Da se ne razočaraš. Umjesto toga, pođi na atletičko natjecanje. Tu se ne napreže um. Smile

descriptionprimjedbe na administratora - Page 2 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
za messenger mi je palo na pamet, dal je rjec o tome ili ne (dakle pronasao si to kao ispriku...) tesko da cemo znat, sta ne
mislim da su se i mogli pojavit na forumu vec kad je natjecanje na njemu, ocigledno je ono namjenjeno korisnicima tog foruma... no svejedno, pozdravi mamu, ima dobar ukus za pjesme, obe su sa moje strane dobile visok glas Very Happy
mislim da netrbeas pravit dramu iz ovog, malo pretjerujes, da suspendirao sam te na 3 dana, mozda nisam trebao, al da je sve teklo legalno ne bih to napravio, dakle dio krivice ide i tebi, na kraju krajeva kao sto si napomenuo za gordanu, tako si mogao i za njih dvoje... u svakom slucaju, neznam dal si prmjetio al bio si banan nakon tvoje primjedbe administratoru, tad si bio banan for ever, zahvali meni ako nisi (ako ti je stalo do toga, a valjda je kad se o tome raspravlja) ako je suspendiranje na 3 dana bila greska, mislim da sam je time ispravio
... neces vjerovat al za messenger nesto sitno znam, nisam naucio nista novo jer nije da kuzim eng previse pa mi se ni neda citat....
.... ovaj kraj je kao namjenjen meni, jer nakon isprika luki, sve je bilo za mene... bar tako izgleda... al ono... po tome sta pises ko da je namjenjeno njemu.... al onda nemas osnove za te komentare.... a ako je za mene, pa ono.... varas se
sad ovo vec prelazi primjedbe na administratora, al bi svejedno htio odgovor, moze u primjedbe na moderatore.... ako bude jos kojih zavrzlama mozemo ih rjesit i preko msn-a bit ce brze....

descriptionprimjedbe na administratora - Page 2 EmptyRe: primjedbe na administratora

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.