AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile


AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile

AlfaBetaGama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AlfaBetaGama Login


OBAVIJEST: Da biste mogli sudjelovati u raspravama, te otvarati nove teme, prvi post napišite OVDJE

Sketchpad

04022009
Sketchpad

Sketchpad je kompjuterski softverski program kojeg koriste učitelji/nastavnici, učenici i studenti
kako bi istražili i vizualizirali matematičke koncepte te konstruirali matematičke i znanstvene modele.
Program možete besplatno preuzeti na dolje navedenom linku.

Preuzimanje - Sketchpad v4.07 HR(8,32 MB)

Preuzimanje - PDF upute za korištenja programa (400 kb)

Comments

DIJANA
Pozdrav,
trebam pomoć oko preuzimanja sketchpada.Evo o čemu se radi:ne prihvaća mi korisničko ime i zaporku .Napisala sam podatke kao pri registriranju na ovaj sajt.
Hvala i lijep pozdrav
Dijana Sketchpad 17957
Gino
zasto ljudi mjenaju boje, pa nemoguce je ovo citat
DIJANA
Evo,lijepa boja-malo sam se igrala.Sketchpad sam instalirala,sve je ok.
Lijep pozdrav
Dijana
I hvala za sketchpad, imala sam samo demo verziju.
Nomen Nescio
Jel ti znaš da ovako kršiš zakon?
Predlažem -5 u njenu reputaciju.
AlfaBetaGama
Dijana, kada imas neki problem i rijesis ga bilo bi lijepo napisati kako si ga rijesila upravo zbog toga jer bi netko drugi mogao naici na isti problem

Nomen Nescio, jest da si iskljucen sa foruma, ali vidjet ces moj post... ne pricaj neistine, ona krsi zakon ni sa cime, pozz..
DIJANA
Ne,nisam riješila problem,idem ponovo pogledati što sam krivo razumjela.Ne shvaćam koji sad zakon kršim?(prije dva dana su me kaznili zbog vožnje, danas mi prijete zbog preticanja i sad ovo...)
Pozdrav
Dijana
DIJANA
Problem je :neautorizirani pristup.A demo verzija koju sam imala je dobivena uz SysPrint-ove udžbenike.Eto ništa od kazne(imam ih već dovoljno)
Lijep pozdrav
Dijana
AlfaBetaGama
ova verzija je original, tako da za nju treba username i password
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.