AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile


AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile

AlfaBetaGama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AlfaBetaGama Login


OBAVIJEST: Da biste mogli sudjelovati u raspravama, te otvarati nove teme, prvi post napišite OVDJE

descriptionInformatička liga 2008 EmptyInformatička liga 2008

more_horiz
Evo da tu obavijest podijelim i sa vama. Infromatička liga održava se po prvi put i to pod vodstvom prof.Jurinovića. Održavati će se u Tehničkoj školi Pula, 1.kat 13 učionica, u srijedu 29.10. od 8 do 11 sati. Slušati će se predavanja o Pascalu kojim je namjena priprema učenja za natjecanja iz informatike. Nisam siguran, ali mislim da to vrijedi samo za učenike grada Pule, ali napominjem, nisam siguran. Plan je održati 15 sati predavanja. E sada, kada bi sljedeća predavanja bila, to ne znam, kao što ne znam kada su predavanja za učenike koji su u jutarnjoj smjeni. Svakako dođite, puno ćete naučiti, profesor ima genijalne ideje. Čim budem saznao nešto više, podijeliti ću to sa vama. Very Happy

descriptionInformatička liga 2008 EmptyRe: Informatička liga 2008

more_horiz
taj prof je meni drzao racunalstvo u prvom i drugom razredu....
garantiram uspijeh! hocu rec da ce vas naucit, a uz to bit ce zabavno, to takoder jamcim... zasto? idite i vidit cete
e da, si siguran da ce to bit u ucionici 13, ja sam podosta siguran da nece, osim ako nisu izgradili onaj novi dio i ako se ta ucionica nalazi tamo, sto ne vjerujem...

descriptionInformatička liga 2008 EmptyRe: Informatička liga 2008

more_horiz
Imaš pravo, pogriješio sam. Ispravak, radi se o učionici br.16

descriptionInformatička liga 2008 EmptyRe: Informatička liga 2008

more_horiz
Kad bi nekom spomenuo informatičku ligu, mislim da bi ljudi mislili na HONI. ;)

descriptionInformatička liga 2008 EmptyRe: Informatička liga 2008

more_horiz
Ma stvar je što naziv informatička liga odmah asocira na na neko natjecanje, a zapravo nije. To su obična predavanja iz Pascala, odnosno C-a. Danas sam saznao da nam je čak prof. Jurinović napisao skriptu po kojoj ćemo raditi tako da dođite, nemate što izgubiti. Very Happy

descriptionInformatička liga 2008 EmptyRe: Informatička liga 2008

more_horiz
pozdravi ga, ja ne budem dosao lol

descriptionInformatička liga 2008 EmptyRe: Informatička liga 2008

more_horiz
Nomen Nescio je napisao/la:
Kad bi nekom spomenuo informatičku ligu, mislim da bi ljudi mislili na HONI. ;)

Si sudjelovao na prvom kolu ?

Ako bi nabavio tu skriptu, bi li mi mogao nekako poslati ?
Znam da ćete vjerojatno dobiti na papiru, ali ako bi netko imao na kompjuteru molio bih ga da mi pošalje.

mail: msantl.ck@gmail.com

descriptionInformatička liga 2008 EmptyRe: Informatička liga 2008

more_horiz
Nisam. Razz

descriptionInformatička liga 2008 EmptyRe: Informatička liga 2008

more_horiz
Evo da napišem da se danas održalo prvo predavanje. Prof. je odličan, ima dosta široki spektar znanja, pa ono što napravi u Pascalu prevede i na još jezika itd. Podijelio je skripte i tako. Bilo nas je desetak, dobili smo njegovu web stranicu na kojoj trebate napisati prijavu. Dođite sljedeći put, ipak je to besplatno i prije svega korisno znanje Very Happy

descriptionInformatička liga 2008 EmptyRe: Informatička liga 2008

more_horiz
ces napisati tu web stranicu?

descriptionInformatička liga 2008 EmptyRe: Informatička liga 2008

more_horiz
www.geocities.com/tsp_2gt

descriptionInformatička liga 2008 EmptyRe: Informatička liga 2008

more_horiz
tuv0k je napisao/la:

hvala

descriptionInformatička liga 2008 EmptyRe: Informatička liga 2008

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.