AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile


AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile

AlfaBetaGama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AlfaBetaGama Login


OBAVIJEST: Da biste mogli sudjelovati u raspravama, te otvarati nove teme, prvi post napišite OVDJE

Akcija Index

18092008
Akcija Index

procitajte clanak i recite Vase misljenje

Comments

AlfaBetaGama
vidi se da ljudi imaju visoku stručnu spremu
Gino
ekonomisti su ekonomisti, nema sta
al promet! bas su me iznenadili
lol! lol! lol!
Gino
cujem da su uz Prometni i Ekonomski fakultet, na meti i Fakultet strojarstva i Fakultet elektrotehnike i računarstva, samo tako!
msantl
Ja sam samo čuo da su ekonomski, prometni , strojarstvo i brodogradnja i neki u križevcima
Gino
Rektor Sveučilišta možda će zatvoriti neke fakultete
zamislite da se to desi...
a sta ce bit sa studentima...
ipak ima i postenih!
ja bi poludio da se takvo sto meni desi...
freedom
Mene to uopce nije iznenadilo. Samo je pitanje vremena kada ce se takve stvari otkriti. Korupcija je posvuda. Naj žalosnije mi je što neke ispite (citaj:na Pravnom fakultetu) nije moguce proci bez mita ili bez dobre veze. Bez obzira koliko je studentovo znanje izvanredno ili cesce, nikakvo. Neki profesori jednostavno ne pustaju dok se ne plati. I sumnjam da ce se to u blizoj buducnosti zaustaviti ..
Gino
ja se nadam da hoce, ali isto nevjerujem... tesko je to
freedom
A .. je li tko razmisljao sto bi ucinio da se nadje u toj situaciji? Mislim, jel bi platili da prodjete ispit ili da se upisete na fax? Onako iskreno . Bas me zanima. Ja evo ne bih (iz jednostavnog razloga -nedostatak para) .
Gino
ne vjeujem da bi to napravio, odnosno siguran sam da ne bi
ali nisam niti mogu razmisljat o tome, bio sam siguran o to da cu upast na fax, ono 100%, tako da mi takvo sto nije palo na pamet
platit za ispit???
pa gle neznam kako je ili kako cu se ja snac na faxu, ono sto je sigurno je da namjeravm ic redovno na sva predavanja, vjezbe i sta bude potrebno, ponovit to i vjezbat zadatke, iako sam ljen, mislim da cu se natjerat, ako u tome uspijem bilo stvarno apsurdno da to nije dovoljno, nemogu o tome sad razmisljat, neznam kako bi reagirao, al ne bi mogao kupit prolaznu ocjenu
AlfaBetaGama
freedom je napisao/la:
A .. je li tko razmisljao sto bi ucinio da se nadje u toj situaciji? Mislim, jel bi platili da prodjete ispit ili da se upisete na fax?

jednostavno profesori sastave takav ispit da ga NE MOŽEŠ proći bez da platis... nakon 7 puta sto ne polozis ispit imas jos samo jednu sansu, a naravno da ces onda platiti za ispit, i ja da se nadjem u takvoj situaciji ucinio bi isto . .. ili ne bi .. bo


Zadnja promjena: ~Luka; 2/10/2008, 16:38; ukupno mijenjano 1 put.
AlfaBetaGama
Voze se Dekan, Profesor i Student s Prometnog faksa u automobilu.

Pitanje: Tko od njih vozi ?

Odgovor: Policajac !
Pinc90
akcija index, tu me cijene tu kupujem
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.