AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile


AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile

AlfaBetaGama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AlfaBetaGama Login


OBAVIJEST: Da biste mogli sudjelovati u raspravama, te otvarati nove teme, prvi post napišite OVDJE

Zašto ne postate?

pollZašto ne postate??

Rijetko sam ovdje i obicno dodjem kada trazim nesto
4
21%
Jednostavno mi se ne da
6
32%
Neugodno mi postaviti pitanje jer mislim da me drugi nece razumjeti
0
0%
Smatram da nemam neko znanje da bih ga mogao podijeliti sa drugim
3
16%
Niti jedno od gore navedenog (navedite razlog)
6
31%
Ukupno glasova:
19

11092008
Zašto ne postate?

Cinjenica je da na ovaj forum dolazi mnogo ljudi ali malo je onih koji postaju.
Bilo da se radi da postave neko pitanje ili pak da izloze neko svoje znanje i iskustvo odnosno da ga podijele sa drugim.
Vjerojatno postoji razlog za to.

Ako vam je nezgodno iznijeti pravi razlog mozete samo glasati bez diskusije.

Molio bih da u sto vecem broju glasate da bi mogli nesto promijeniti na osnovu iznesenih vasih misljenja.

~Luka


Zadnja promjena: ~Luka; 15/9/2008, 20:23; ukupno mijenjano 2 put/a.

Comments

msantl
Kada dođem uvijek ono zadnje postano ne iziskuje odgovor, a recimo za ove zadatke , mi se ne neda na nečije rješenje nadovezati. (jer nikada nije potrebno Very Happy )
Gino
ja sam glasao ovo zadnje, inace se ne smatram da spadam u ovu skupinu
al me zanima ko je sta glasao, pa Vi koji mozda nemate ni jedan post, evo bar napisite sta ste glasali, ako jeste, a normalno to vrijedi i za ostale, sta ste glasali?
AlfaBetaGama
Gino je napisao/la:
Vi koji mozda nemate ni jedan post bar napisite sta ste glasali

da, bilo bi lijepo
Nomen Nescio
Ja sam zasad aktivan.
Valjda me obveze neće zaustavit? Question
Gino
vidim da ima onih koji su rijetko ovdje i obicno dolaze kad traze nesto.... pa zar je moguce da nadete uvijek bez da 'pitate'... hocu samo da kazem da i ako ne nadete ono sto trazite, ne znaci da to ovdje ne mozete nac... just ask, veca je vjerojatnost, ako ne nis...
remove_circleSimilar topics
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.