AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile


AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile

AlfaBetaGama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AlfaBetaGama Login


OBAVIJEST: Da biste mogli sudjelovati u raspravama, te otvarati nove teme, prvi post napišite OVDJE

08 / 09

01092008
08 / 09

pocela je nova skolska godina
nekima je to mozda kraj ljeta
dok se drugi vesele sto ce ponovno vidit svoje kolege
nove radne pobjede ili
...opet na instrukcije Question

raspisite se Very Happy Very Happy Very Happy

Comments

msantl
Danas smo imali neki uvodni sat. Bas da smo morali doci u skolu na 1 sat. Nije da se ne veslim vidjeti kolege, ali kakva je buka danas bila, nisam cuo sto mi je govorio ovaj s kojim sjedim na pola metra. Bas ce mi nedostajati tisina 08 / 09 728127 lol!
evomene
A mi jadni imali normalno nastavu. 3 sata s razrednikom i onda još 4 ovak nastave. Al su zločesti. 08 / 09 308312
Gino
msantl pa mislim da si trebao slusat nekog drugog a ne frenda s kojim sjedis....
08 / 09 601932
evomene pa tako treba... odmah pocet s radom
08 / 09 167808
msantl
tako se nista od svega nije razumilo 08 / 09 308312
tuv0k
Evo moj doživljaj. Sa ljudima z razreda sa kojima se družim, njih dvadesteak, samo se vidjeli 100 puta preko ljeta. I na noćnim kupanjima, i na kojekakvim studentima ili šta ti ja znam. Tako da mi oni nisu nedostajali. Danas smo terbali doći po raspored u 08:30. Ja sam išao kasno spavati jer nisam mogao zaspati, i naravno 3 alarma i 3 jutarnja poziva nisu me probudila. Probudio sam se nekako u 08:18. Onda oblačenje, trk do škole. U 08:40 sam bio u razredu. Razrednica je došla u 08:45 tako da sam se taman lijepo namjestio na svoju stolicu. Very Happy

Razrednica(matematika) nam je rekla da sutra odmah ponesemo bilj i kalkulator jer imamo blok matiša, i odmah počinjemo sa gradivom. Ove godine je rekla, puno jačom parom nego prije. Što je meni i drago.

Gino, srednja ili fax?
Gino
ti se salis
tuv0k
Ne
Gino
sta ne
fax
tuv0k
pa pitao sam te, bi li radije na fax ili u srednjoškolske klupe?
Gino
jedva cekam da pocne, bas me zanima kako cu se snac i na sta ce licit sve to
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.