AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile


AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile

AlfaBetaGama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AlfaBetaGama Login


OBAVIJEST: Da biste mogli sudjelovati u raspravama, te otvarati nove teme, prvi post napišite OVDJE

pollje ok sta nemamo clana mjeseca rujna?

da, definitivno
1
17%
da, steta al... da
4
67%
ne, trebala je bit anketa
1
16%
bas me briga
0
0%
Ukupno glasova:
6
Poll closed

descriptionrujan Emptyrujan

more_horiz
ovaj mjesec nece biti ankete za odabir clana mjeseca, niti ce biti istog...
razlozi su ti sto je forum malo mrtav....
vjerujem da ce se tuv0ku maknut status u roku od 7 dana, kad se vrati luka koji jedini ima ovlasti za to....
ubuduce ce to, ja se nadam stvarno bit za vrijeme jednog mjeseca, tocno jednog, mislim...
no dobro
morate znat da sam mislio kao clana mjeseca postavit, i to bez ankete, MuzikaIsMe-a, al to sam imao u planu prije ishoda njegovog natjecanja... nakon kojeg je bilo sta je bilo, i iako je to rjeseno... predomislio sam se... nadam se da se ne ljutis

descriptionrujan EmptyRe: rujan

more_horiz
Članovi mjeseca? Pa vi stvarno imate svašta na ovom forumu! Very Happy

Gino Lottaspaghetti je napisao/la:
morate znat da sam mislio kao clana mjeseca postavit, i to bez ankete, MuzikaIsMe-a, al to sam imao u planu prije ishoda njegovog natjecanja... nakon kojeg je bilo sta je bilo, i iako je to rjeseno... predomislio sam se... nadam se da se ne ljutis


Ja sam mislio da smo opet prijatelji...
Objasnio sam ti što je bilo s natjecanjem, a jedno drugom smo si oprostili (inače nešto mi se strašno dogodilo uoči kraja natjecanja, tako da sam stvarno poludio i pisao gluposti).

Nije meni toliko važno do statusa, no volio bih da se izjasniš... Jesmo li opet prijatelji ili ima nekih problema?


P. S. Ako već postoji ova "rubrika", trebao bi izabrati bar nekoga. Bezveze je da preskačeš mjesec.
Pa nisam valjda ja jedini bio na forumu... Sreo sam i tebe i tuv0ka isto...? Razz

descriptionrujan EmptyRe: rujan

more_horiz
MuzikaIsMe je napisao/la:
inače nešto mi se strašno dogodilo uoči kraja natjecanja, tako da sam stvarno poludio i pisao gluposti
ne zelim ulazit u stvar... al mi se komentar bas i ne svida... kao sto mi se nisu svidali neki komentari u istoj temi za srpanj...
MuzikaIsMe je napisao/la:
Nije meni toliko važno do statusa, no volio bih da se izjasniš... Jesmo li opet prijatelji ili ima nekih problema?
nema nikakvih problema, mozda sljedeci mjesec... ne bih volio da netko pomisli da te zelim postavit kao clana mjeseca zato sto sam te suspendirao... ili tako nesto slicno.... pa ako u buducnosti to zasluzis... nece bit nikakvih prepreka, bar ne s moje strane, jedino bi luka mogao nesto rec, ostale ne bih bas slusao Very Happy
MuzikaIsMe je napisao/la:
P. S. Ako već postoji ova "rubrika", trebao bi izabrati bar nekoga. Bezveze je da preskačeš mjesec.
pa u pocetku se o tome brinuo luka (svibanj), lipanj je preskocio, a potom sam ja uzeo stvar u ruke, ako je on preskocio mjesec... mogu i ja, mozda i je bezveze... al eto tuv0k je clan mjeseca kolovoza, necu birat sebe, za tebe sam razjasnio... ostali bas i ne zasluzuju, ne ovaj mjesec

descriptionrujan EmptyRe: rujan

more_horiz
Gino Lottaspaghetti je napisao/la:
MuzikaIsMe je napisao/la:
inače nešto mi se strašno dogodilo uoči kraja natjecanja, tako da sam stvarno poludio i pisao gluposti
ne zelim ulazit u stvar... al mi se komentar bas i ne svida... kao sto mi se nisu svidali neki komentari u istoj temi za srpanj...


Ne sviđa se meni ni što se dogodilo onda.

Da znaš da se sad osjećam kao govno.
Razmišljam o napuštanju foruma.

descriptionrujan EmptyRe: rujan

more_horiz
anketa je aktivna jos sutra, al kako vidim, nije da sam fulao previse, bar ne za sad

descriptionrujan EmptyRe: rujan

more_horiz
zaključano

descriptionrujan EmptyRe: rujan

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.