AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile


AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile

AlfaBetaGama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AlfaBetaGama Login


OBAVIJEST: Da biste mogli sudjelovati u raspravama, te otvarati nove teme, prvi post napišite OVDJE

Vicevi

+2
AlfaBetaGama
Nomen Nescio
6 posters

descriptionVicevi EmptyVicevi

more_horiz
Mislio sam da imate neku službenu temu za viceve, ali kako nema - evo ove!

Ja ću za početak jedan matematički! Very Happy


Fizičar, biologičar i matematičar su na kavi i gledaju u obližnji (tek otvoreni) dućan. Promatraju sljedeće: jedna osoba ulazi u dućan, a nešto kasnije dvije su izašle.
Fizičar: Pa to je jednostavno nemoguće!
Biologičar: Mora da su se razmnožili!
Matematičar: Ako sada jedna osoba uđe unutra, dućan će biti prazan! Very Happy

descriptionVicevi EmptyRe: Vicevi

more_horiz
malo prost

Došao Ivica kući i pita ga tata kako je bilo u školi.
Ivica kaže da je dobio jedan iz matematike, tjelesnog, hrvatskog i vjeronauka.
Tata se ljuti i pita Ivicu da zašto, te on počne objašnjavati.

Ivica: - "Tjelesni. Prvo je profesor tražio da stojimo na jednoj nozi, pa da onda dignemo drugu."
Tata: - "Pa na kom ćeš k** onda stajati!?"
Ivica: - "To sam i ja rekao."

Ivica: - "Hrvatski. Profa je htjela da svatko kaže jednu rečenicu. Prvo se javio Marko i rekao da Janica voli Matea, a onda se javio Filip i rekao da Janica voli Pericu."
Tata: - "Pa ta Janica je k**!"
Ivica: - "To sam i ja rekao."

Ivica: - "Matiš. Profa me pitala kolko je 2+3 i ja sam rekao 5, a onda je pitala kolko je 3+2."
Tata: - "Pa to je isti k**!"
Ivica: - "Isto to sam i ja rekao."

Ivica: - "Vjerić. Profesor je govorio da Isus živi svugdje i ja sam ga pitao da li živi u podrumu našeg susjeda, a on je odgovorio da."
Tata: - "Je k**, pa naš susjed nema podrum!"
Ivica: - "To sam i ja rekao."

Very Happy Very Happy Very Happy

descriptionVicevi EmptyRe: Vicevi

more_horiz
ROFL!!!

descriptionVicevi EmptyRe: Vicevi

more_horiz
Vraćali se Mujo i Haso iz lova mrtvi umorni.
Odu oni na spavanje ali ostao im otvoren prozor pa ulaze komarci na upaljeno svijetlo u sobi.
Mujo kaže Hasi:
- Idi ugasi svijetlo,pojest će nas komarci.
Posle nekog vremena na mrak u sobi ulaze svitci. Mujo skoči iz kreveta i gromoglasnim glasom kaže Hasi:-
- Ustaj Haso, eto ih sa baterijama!!!!!

descriptionVicevi EmptyRe: Vicevi

more_horiz
Odličan lol!

descriptionVicevi EmptyRe: Vicevi

more_horiz
Zatvorili ljudi eksperiimentalnog fizičara, teoretskog fizičara i matematičara na duže vrijeme sa 100 konzervi hrane da vide koji će duže izdržati, ali bez otvarača za konzerve. Nakon mjesec dana, otvore sobu. Dođu do eksperimentalnog fizičara, vide da je smršavio i pitaju ga kako je uspio otvoriti konzerve: "Lupao sam konzervama po zidu i pokusom našao način da ih otvorim." Odu oni do teoretskog fizičara i vide da je on još mršaviji. Pitaju njega kako je on uspio otvoriti konzerve: "Koristeći kvantnu teoriju našao sam ulegnuće materije i otvorio konzervu." Dođu oni do matematičara kad ono samo hrpa kostiju i natpis na zidu: "Čovjek treba hranu da bi preživio. Pretpostavimo suprotno."

descriptionVicevi EmptyRe: Vicevi

more_horiz
Igrali se Newton, Aristotel i Pascal skrivaca. Aristotel je brojio a Newton i Pascal su se skrivali. Newton je stao iza aristotela i na tlu nacrtao kvadrat metar puta metar. Kad je Aristotel zavrsio s brojanjem rekao je Newtonu da ga je pronasao a Newton mu je odgovorio: Ja sam Newton na metru kvadratnom a to je Pascal.

descriptionVicevi EmptyRe: Vicevi

more_horiz
Katja je napisao/la:
Igrali se Newton, Aristotel i Pascal skrivaca. Aristotel je brojio a Newton i Pascal su se skrivali. Newton je stao iza aristotela i na tlu nacrtao kvadrat metar puta metar. Kad je Aristotel zavrsio s brojanjem rekao je Newtonu da ga je pronasao a Newton mu je odgovorio: Ja sam Newton na metru kvadratnom a to je Pascal.


taman za moj potpis Smile

descriptionVicevi EmptyRe: Vicevi

more_horiz
Koji kavalir, samo ga tako zgrabi!
A što da ga je ona htjela? ;)

descriptionVicevi EmptyRe: Vicevi

more_horiz
ako ga ona hoce... znaci da ce imat isti, sta ne
nije da to sto ga on ima iskljucuje cinjenicu da ga moze imati i netko drugi, pa tako i ona... ma da ne vjerujem da bi ona htjela takvo sto za potpis, uostalom, bila bi si ga stavila....

descriptionVicevi EmptyRe: Vicevi

more_horiz
Ajme Gino, zezam se. bounce

descriptionVicevi EmptyRe: Vicevi

more_horiz
a pa znas mene...
i ja...
to je sve u duhu matematike, vise matematicke logike, tako da ne zaboravimo glavnu temu ovog foruma!

descriptionVicevi EmptyRe: Vicevi

more_horiz
Why is 6 afraid of 7?
Because 7 8 9!

descriptionVicevi EmptyRe: Vicevi

more_horiz
???

descriptionVicevi EmptyRe: Vicevi

more_horiz
Seven Eight Nine.
Seven Ate Nine.

descriptionVicevi EmptyRe: Vicevi

more_horiz
...

descriptionVicevi EmptyRe: Vicevi

more_horiz
koja je najkraca matematicka sala?
neka epsilon bude manji od nula

ja sam umro... vama mozna nece bit smjesno al kad pocnete radit limese hoce...

descriptionVicevi EmptyRe: Vicevi

more_horiz
Mladi, siromašni matematičar objašnjava jednom francuskom plemiću dokaz Pitagorina poučka. Objašnjava strpljivo i polako, ali svakog puta plemić odgovara:
"Ne razumijem."
Nakon više uzaludnih pokušaja mladi instruktor izgubi živce:
"Monseigneur, kunem vam se svojom čašću da je Pitagorin poučak istinit!"
U taj tren plemić ustaje, ljubazno se nakloni, i s izrazom čuđenja kaže:
"Trebali ste mi to odmah reći. Ne bi mi nikad palo na pamet da posumnjam u vašu čast..."

descriptionVicevi EmptyRe: Vicevi

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.