AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile


AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile

AlfaBetaGama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AlfaBetaGama Login


OBAVIJEST: Da biste mogli sudjelovati u raspravama, te otvarati nove teme, prvi post napišite OVDJE

Web igra

15072008
Web igra

Ako netko zna što je Ogame, Ikariam, Bitefight (nije da sam ih igrao ali znam u razredu da puni njih to igra) pa sam odlučio napraviti svoju verziju toga.
Ako se ikome da malo pogleda, ostavi koji komentar i to

http://nzzr.awardspace.com/index.php


P.S. ne izgleda nešto u IE, u FF3 sam radio pa tamo izgleda najbolje

Comments

evomene
Ja sam isto igrao ogame i ikarima. ovo mi više liči na ikariam. Nije loše. Mogao bi dodati neke sličice (ako možeš) i podesiti vrijeme da bude točno.
msantl
na ovom sam serveru awardspace, a budući da sam na moru nemam pristup serveru doma da ga podesim, a čuj do danas je bilo u izradi i još je , ima 1040 linija koda, i primjetio sam da je taj server jako spori već mi je bacio grešku da ima previše veza na bazu.

bude se to sve se sredilo
Gino
ja ti nisam cuo za to, pogledao sam al mi bas nije jasno...
msantl
slobodno pitaj, sad sam bas zavrsio sa provjerama (ono sto ti provjeri koda i kaze da li je sve po standardu) i sve je ok (fali prva linija ali je namjerno nisam napisao jer neznam da li da se striktno držim standrada ili da se dozvoli koja greska)


Zaboravil sam napomenuti. Dodavanje resursa i pokretanje napada se izvodi kod mene tako da dok ja ugasim kompjuter, neće ni napadati niti ćete dobivati resurse. Very Happy
Gino
nisam bas neki obozavatelj igrica, pogotovo ne takvih...
tako da...
da je bila neka arkada za klince iz prvog osnovne Very Happy
msantl
nema igra neki cilj, samo meni malo vježba, jer to gradivo imam u 3. razredu
Gino
samo ti vjezbaj
evomene
nešto ti ne štima s nadogradnjom... Web igra 308312
msantl
kak misliš? daj malo detaljnije
evomene
do kojeg levela bi se trebao moći nadograditi grad?
msantl
do beskonačnosti, mislim nije problem ogrančiti, ali zašto pitaš?
evomene
Zato jer ja ne mogu nadograditi dalje od levela 1. (razvijenost grada mi je 1)
msantl
sigurno imas dosta resursa i to?
evomene
Zlato :232
Drvo :302
Kamen :330
msantl
evo grešku sam našao i ispravio
evomene
Web igra 60452
Sad sam uspio, ali prije 5 min sam imao 300 zlata i bilo mi je ponuđeno da nadogradim na level 2, a onda sam kupio 1 vojnika i imao 295 zlata i više nisam mogao. no sad je valjda u redu.
msantl
meni sve radi, dodo sam novu opciju da obrišeš račun.

još moram napisati sat, a da neće stajati
evomene
da...i ja sad slučajno obrisao račun. A jbg... lol!
msantl
sad sam stavio da te pita ako si siguran, ako hoćeš možeš se ponovno prijaviti , ja ti stavim sve kako si imao Very Happy
msantl
evomene , budući da imaš 2 aktivna računa, obriši sam jedan račun, koji hoćeš
msantl
novi , obnovljeni izgled

http://nzzr.weboder.net/
remove_circleSimilar topics
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.