AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile


AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile

AlfaBetaGama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AlfaBetaGama Login


OBAVIJEST: Da biste mogli sudjelovati u raspravama, te otvarati nove teme, prvi post napišite OVDJE

zastave država

29062008
zastave država

u svom profilu promijenite zastavu države iz koje dolazite, trenutno je svima hrvatska pa kažem da promjenite (zasad su samo srbija,bosna i hrvatska, lako ću dodat još koje)
zastave država 311605

Comments

msantl
tuv0k je napisao/la:
Branko1 je napisao/la:
E super znaci ima nas svaka cast urednicima foruma sto nisu nacionalisticki nastrojeni

to su najčešće niskointeligentni ljudi...a matematičari su suprotno... lol!



što će ti te zastave?

Po meni one nisu potrebne.
AlfaBetaGama
pa tako, da se zna odakle si
Gino
ja isto mislim da je to ok, mozda nije potrebno, al svakako nije diskriminirajuce
msantl
a dobro, možda imate pravo, ali onda ih bar stavi da ne budu zadnje , npr. ispod lokacije

Lokacija: .....
Država: ......
tuv0k
Po meni su dobra ideja...onako da ukrase malo profil...ali si ih stavio na loše mjesto...po meni bi ih trebalo malo "raširiti" i staviti ispod avatara...
AlfaBetaGama
tuv0k je napisao/la:
po meni bi ih trebalo malo "raširiti" i staviti ispod avatara...

nemogu to
AlfaBetaGama
mislim da ćete morat ponovno stavit zastavu u svom profilu jer sam izmjenjivao zastave Sad
Gino
sad su bolje
Sinner
baš sam to htio predložit, bas su super
ivan_sr
A sto nema zastave Srbije? ima samo zastava Jugoslavije..........
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.