AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile


AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile

AlfaBetaGama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AlfaBetaGama Login


OBAVIJEST: Da biste mogli sudjelovati u raspravama, te otvarati nove teme, prvi post napišite OVDJE

character sheet

01052008
character sheet

što je sad to?

Comments

AlfaBetaGama
dobro pitanje, zna li netko odgovor?
msantl
da nije ko neka karma?
evomene
ja sam isto tako mislio , ali kako je mijenjati
AlfaBetaGama
ovako: vjerojatno ste primjetili nesto slicno kao prijasnji charachter sheet kojeg vise nema.... ----> "Bodovi" ..... dakle, prema zaslugama na ovom forumu, dobivat ćete i bodove... to ce se određivati prema sljedećim kriterijima: provedeno vrijeme na forumu, koliko često posjećujete forum, broj vasih KORISNIH postova, naravno rank ( administrator - 100 bodova odmah u početku, supermod 20, moderator i rip - 15 bodova, svi ostali 5 bodova), pristojnost, spam poruke itd. sad se ne mogu sjetiti svega....
ove bodove može mjenjati isključivo administrator, a svi mozete predlagat kome bi povećali ili smanjili bodove i zbog čega, obavezno!
to bi bilo to, nadam se vasim komentarima i misljenjima o ovome... i jos nesto, ovo nije karma ako ste na to pomislili...


Zadnja promjena: Luka; 11/5/2008, 11:28; ukupno mijenjano 1 put.
Gino
zasto je trenutno svima x/100, 100 nije maksimum???, pretpostavljam....
da li se moze u minus?
kako moze admin imat 100 u startu, supermod 20, a ova dva 15, da nije
malo prevelika razlika... da nije da neko zeli biti u svemu najbolji...
ako vec samo admin moze to mjenjat, zasto i on sudjeluje, zar ce si sam
odlucivat dal je rekao nesto pametno ili ne, je li to posteno?
postovi, pametno-glupo, spam.... to se racuna od sad pa na dalje... nije da ce sad neko vadit nesto iz naftalina... jer mogu i ja
Luka je napisao/la:
itd. sad se ne mogu sjetiti svega....
AlfaBetaGama
rio_54283 je napisao/la:
100 nije maksimum???

da, 100 je maksimum...

rio_54283 je napisao/la:
da li se moze u minus?

ne, ne može se u minus, nula je dovoljna

rio_54283 je napisao/la:
kako moze admin imat 100 u startu, supermod 20, a ova dva 15, da nije
malo prevelika razlika...

admin ima 100 u startu zato što admin ne sudjeluje, i neće imat ni manje ni više, a i mislim da on ipak nešto i radi na forumu, ali pustimo sad to... modovi, ripovi i supermodovi imaju malu početnu prednost od drugih, jer ipak su modovi, supermodovi i ripovi... a ostali samo više-manje "prolaznici"...

rio_54283 je napisao/la:
da nije da neko zeli biti u svemu najbolji...

možeš ti to i tako shvatiti...

rio_54283 je napisao/la:
ako vec samo admin moze to mjenjat

naravno da mogu promijeniti da svi mogu mjenjat, ali mislim da to ne bi imalo smisla jer će svi sebi stavit 100/100, a onda nema smisla... (eventualno, da stavim da plavi i zeleni mogu još mjenjat...)

rio_54283 je napisao/la:
zasto i on sudjeluje,

odgovorih na to pitanje, vidi gore...

rio_54283 je napisao/la:
zar ce si sam odlucivat dal je rekao nesto pametno ili ne, je li to posteno?

nakon mog gore odgovora, ovo pitanje više ne stoji...

rio_54283 je napisao/la:
postovi, pametno-glupo, spam.... to se racuna od sad pa na dalje...

da, moze
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.