AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile


AlfaBetaGama
Bok! Da bi mogao pristupiti sadržaju foruma moraš se prijaviti ili registrirati Smile

AlfaBetaGama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AlfaBetaGama Login


OBAVIJEST: Da biste mogli sudjelovati u raspravama, te otvarati nove teme, prvi post napišite OVDJE

ocjena iz matematike?

13042008
ocjena iz matematike?

koja je bila vaša ocjena iz matematike u školi, recimo da se misli na srednju...?

Comments

msantl
mislim da sam uvijek imao 5, ali bilo je i mračnih vremena(polugodišta) ali davno
Gino
ja sam uvijek imao 5, al znao sam dobit, tu i tamo i losije ocjene... to je tako dok imas lose profesore, otkako imam ovu koju sad imam, nisam nikad dobio manje od 5, bar mislim... a inace mislim da sam prvu 1-icu dobio bas iz matematike... u 4.-om osnovne Very Happy
msantl
ja nisam nikada dobio 1 iz matematike, od 2 na dalje, a mislim da sam najgore ocjene imao u 2. osnovne u I. polugodištu
Gino
gle dok ne dobis 1, neces nikad bit pravi matematicar Very Happy , sta ti ides na natjecanje iz OE, koji si razred
msantl
2.
Gino
i isao si na OE2, ili ne, ili je ukinutu, znam da jedne god, cini mi se prosle nije bilo
AlfaBetaGama
rio_54283 je napisao/la:
gle dok ne dobis 1, neces nikad bit pravi matematicar Very Happy

pa ja već imam 3 jedinice, i to sve iz zadaca, i sad mi je 11 minus još jedan i ide 4. jedinica...
Gino
u svom si nas 300-tom postu obavijestio da imas 3 jedinice, trebalo ti je vremena da skupis hrabrost... ja sam mislio na 1 iz usmenog, ja tada nisam bas bio u stanju pomnozit 2 troznamenkasta broja Very Happy
AlfaBetaGama
rio_54283 je napisao/la:
u svom si nas 300-tom postu obavijestio da imas 3 jedinice

nisam ni primjetio da je već 300-ti, Smile , al ionako ću imat 5 matematiku kao i sve ove godine do sada....
Gino
znam ko ti predaje... pitat cu je kako ti moze zakljucit 5 s 3 (a mozda i vise) jedinica, tako da, nemoj bit siguran u to Very Happy
AlfaBetaGama
rio_54283 je napisao/la:
znam ko ti predaje...
tko?
rio_54283 je napisao/la:
pitat cu je kako ti moze zakljucit 5 s 3 (a mozda i vise) jedinica, tako da, nemoj bit siguran u to Very Happy
samo probaj.... Smile,a i da kažeš siguran sam da te neće slušat lol!
mala_genijalka
ma da, ipak tebe profesorica obožava... Very Happy Smile Very Happy
Gino
Luka je napisao/la:
rio_54283 je napisao/la:
znam ko ti predaje...
tko?
cekaj, sta ti neznas???
Luka je napisao/la:
samo probaj.... Smile
necu probat, vec uspjet, na ekipnom!
Luka je napisao/la:
a i da kažeš siguran sam da te neće slušat lol!
nebi se kladio u to
AlfaBetaGama
rio_54283 je napisao/la:
necu probat, vec uspjet, na ekipnom!

Luka je napisao/la:
nebi se kladio u to

Very Happy
Gino
Luka je napisao/la:
rio_54283 je napisao/la:
znam ko ti predaje...
tko?

evo kako se to vrlo jednostavno moze istrazit:
Luka je napisao/la:
i to prvih pet u prvom razredu idu u isti razred!!! najbolji smo... jeeeeeeeeeeee

ullix je napisao/la:
1razred
1 Denis Hrvatin SŠ M.Balote Poreč
2 Martin Radin SŠ M.Balote Poreč
3 Ivan Cuculić SŠ M.Balote Poreč
4 Luka Orbanić SŠ M.Balote Poreč
5 Ivana Pajtak SŠ M.Balote Poreč

Ivan Cuculić SŠ M.Balote Poreč 18 Đurđica Bonaca 60
Martin Radin SŠ M.Balote Poreč 18 Đurđica Bonaca 57
ako idete u isti razred vas petero, pretpostavljam da imate svi istu profesoricu, sta kazes na moje sposobnosti zakljucivanja?
mala_genijalka
rio_54283, ti si genijalac lol! jadan luka s tobom... Very Happy
AlfaBetaGama
rio_54283 je napisao/la:
sta kazes na moje sposobnosti zakljucivanja?

jako loše zaključivanje, ona nam je mentorica, al ne i profesorica , a ti sa svim tim tvojim zaključivanjem nečeš moći zaključiti tko mi predaje matematiku............ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

lol!
Gino
Luka je napisao/la:
jako loše zaključivanje, ona nam je mentorica, al ne i profesorica , a ti sa svim tim tvojim zaključivanjem nečeš moći zaključiti tko mi predaje matematiku............ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

nebi se zacudio da ovo sta si reko nije istina... s obzirom na:
Luka je napisao/la:
Iva je napisao/la:
Što vi mislite koji je predemet teži
MATEMATIKA ILI HRVATSKI ?



iako matematiku imam 3, definitivno hrvatski....

Luka je napisao/la:
rio_54283 je napisao/la:
u svom si nas 300-tom postu obavijestio da imas 3 jedinice

nisam ni primjetio da je već 300-ti, Smile , al ionako ću imat 5 matematiku kao i sve ove godine do sada....

moj zakljucak: ???
a da, sam se sjetio da mi je i tvoj brat rekao da ti ona predaje
AlfaBetaGama
Luka je napisao/la:
Iva je napisao/la:
Što vi mislite koji je predemet teži
MATEMATIKA ILI HRVATSKI ?



iako matematiku imam 3, definitivno hrvatski....



hmmmm... to je bila šala naravno, nikad nisam imao na kraju mat manje od 5 Razz


rio_54283 je napisao/la:
a da, sam se sjetio da mi je i tvoj brat rekao da ti ona predaje

e sad stvarno neznam kako da se više izvučem.... Sad

al još uvijek stojim kod toga da
Luka je napisao/la:
ću imat 5 matematiku kao i sve ove godine do sada....

bez obzira šta ti njoj rekao..... al vidit ćemo, ti joj reci, ionako znam da neće bit koristi.... :lol: :lol:
:afro: lol!
Katja
koliko znam uvijek sam imala 5 osim jedne cetvorke u prvom polugodistu 6. razreda Very Happy
msantl
prosle godine nije bilo jer nisu imali sredstva :cry: ali zato sam ove godine bio 1. na međužupanijskom i kako sam vidio imao više od onih u zagrebu Smile
Gino
kad sam ja bio 1. i 2. razred, je bilo i bio sam drugi na drzavnom, i jedne i druge godine, a oni iz zagreba se isto tako nisu istaknuli, mislim
AlfaBetaGama
rio_54283 je napisao/la:
znam ko ti predaje... pitat cu je kako ti moze zakljucit 5 s 3 (a mozda i vise) jedinica, tako da, nemoj bit siguran u to Very Happy


imam prijedlog.......
igrajmo šah...... i ako ja pobjedim nečeš ništa pitat, a ako ti pobijediš pitaj je slobodno.....
šta kažeš?
Gino
neznam igrat šah, nadam se da naslucujes odgovor, mozemo igrati briskulu, ako znas
remove_circleSimilar topics
privacy_tip Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.